Didmeninė prekyba

UAB Raltolita, vykdanti veiklą nuo 2003 metų užsiima didmenine prekyba patalyne bei įvairių tekstilės gaminių, skirtų jaukiems namams, viešbučiams, ligoninėms, darželiams ar net restoranams. Per daugiau nei 18 metų įgijome ne tik patirties, bet ir atsirinkome patikimus tiekėjus, siūlančius puikios kokybės produkciją už puikią kainą. Šiuo metu sandėliuose turime daugiau nei 600 įvairiausių produktų. Tarp mūsų produkcijos rasite ne tik patalynės komplektų, bet ir rankšluosčių, antklodžių, pagalvių ir pledų, kokybiškų paklodžių bei daugelį kitų produktų.

Apie mūsų įmonę

metai

metų patirtis

Jau daugiau nei 18 metų kasdien dirbame tam, kad mūsų klientai gautų tik aukščiausios kokybės produkciją už itin patrauklią kainą.

asortimentas

Platus prekių asortimentas

UAB Raltolita siūlo platų patalynės, namų tekstilės produktų pasirikimą. Tikime, kad tarp mūsų siūlomų produktų ras net ir išrankiausią skonį turintys pirkėjai.

kokybe

Kokybiški tekstilės gaminiai

Kruopščiai atsirenkame tiekėjus, kad kiekvieną klientą pasiektų tik aukščiausios kokybės produktai už itin patrauklią kainą.

Fizinė parduotuvė Kaune

Siekiame ilgalaikio bendradarbiavimo bei savo partneriams galime pasiūlyti kokybiškus produktus už draugiškas kainas. Visus susidomėjus kviečiame mūsų siūlomą produkciją apžiūrėti gyvai. Norime pabrėžti, kad didžiąją dalį UAB Raltolita turimos produkcijos turime sandėliuose, o ją apžiūrėti galite atvykę į mūsų fizinę parduotuvę Kaune, adresu Savanorių pr. 193. Prieš atvykstant, rekomenduojame susisiekti su mumis nurodytais kontaktais.

UAB RALTOLITA

Prekiaujame aukštos kokybės tekstilės gaminiais. Mūsų prekių asortimentą sudaro įvairūs Lietuvos bei užsienio šalių gamintojų prekės ir gaminiai. Kiekvieną dieną dirbame tam, kad mūsų klientai liktų patenkinti kokybiškomis prekėmis bei maloniu aptarnavimu!

REKVIZITAI

Įmonės kodas: 135961465
PVM mokėtojo kodas: LT359614610
Registracijos adresas: Žagarvyšnių tak. 13, LT-47485 Kaunas

Visos teisės saugomos © 2003 – 2021 UAB Raltolita | Sukurta: BE1ST Agency